Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Oracze – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Oracze

Oracze,warmińsko-mazurskie

1 480 000 zł484,50 m² 3 054,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej 484,50 m2 znajdujący się w miejscowości Oracze w odległości niecałe 6 km od centrum Ełku/10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Gospodarstwo rolne ogrodzone Chmielewo

Chmielewo(Oracze + 39 km)

2 800 000 zł300 000 m² 9,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne / siedlisko Chmielewo 15, gm. Orzysz Oferuję do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 30 ha, położone w miejscowości Chmielewo 15, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lega

Lega(Oracze + 8 km)

1 500 000 zł1 707 m² 878,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:17 017 m²

Lega, ełk, s61, sprzedaż, budynki magazynowo - produkcyjne ok 3394 mkw, działka ok 17017 mkw. N ieruchomość inwestycyjna. Działka o powierzchni 1,717 ha oraz budynki produkcyjno-usługowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gąski

Gąski(Oracze + 11 km)

4 500 000 zł3 100 m² 1 451,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na prezentację niezwykłej, mazurskiej nieruchomości położonej nad brzegiem jeziora Przytulskiego, w miejscowości Gąski. Nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 265,60 m² 17,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 650 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia budynku socjalno-warsztatowego z halą napraw (łączna powierzchni 2.265,60 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Tuwima

Tuwima,Ełk(Oracze + 5 km)

103 000 zł15,50 m² 6 645,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Północ Nieruchomości Ełk przedstawia na sprzedaż garaż pod budynkiem przy ulicy Tuwima 14 w Ełku. Położenie budynku w środkowej części osiedla, umożliwiająca łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany

Kukowo(Oracze + 17 km)

2 650 000 zł470 m² 5 638,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

! nowa oferta inwestycyjna! Na sprzedaż atrakcyjny obiekt biurowo - magazynowo - usługowy położony w świetnie skomunikowanej lokalizacji w Kukowie, bezpośrednio przy Drodze Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł494 m² 3 643,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż obiekt usługowo-handlowy przy jednej z głównych arterii Ełku - ulicy Sikorskiego. Nieruchomości idealnie zlokalizowana pod względem prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Hańcza,Suwałki(Oracze + 47 km)

4 700 000 zł3 076 m² 1 924 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 430 m²

Nieruchomość przemysłowa hale produkcyjno magazynowe w Suwałkach (ssse) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość przemysłowa w Suwałkach, zlokalizowana na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Giże

Giże(Oracze + 14 km)

390 000 zł517 m² 754,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 259 m²

Na sprzedaż budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 517 m2, położony w miejscowości Giże, gmina Świętajno. Budynek zlokalizowany jest na działce o powierzchni 1,0259 ha.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij